Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Akbank Güvenlik Personeli Alacak. Akbank insan kaynaklarının verdiği iş ilanlarına göre Akbank Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Akbank Merkez bölge ve bir çok Akbank Şubesine Güvenlik Görevlisi alımı için Adayların iş başvuru formlarını doldurmaları bekleniyor. Akbank Güvenlik görevlisi ile ilgili bilgileri sitemizden edinebilir Güvenlik mesleği ile ilgili iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank İnsan Kaynakları ve Akbank Hakkında

Akbank Adana’da kurulmuş olan özel sermayeli bir bankadır. 1948 yılında kurulmasına rağmen hala Türkiye’nin güçlü bankalarından birisi konumundadır. Pamuk üreten insanlara destek sağlamak amacı ile kurulan daha sonrasında büyüme evresine girerek İstanbul’da ilk Şubesini açan Akbank kısa sürede büyük bir gelişim kaydetmiştir. Akbank Merkez bölge müdürlüğünü de İstanbul’a taşıyarak yeni şubeler açacağının sinyalini 1954 yılında vermiştir. 63 yılında işlem mekanizmasında otomasyona geçerek küçük bir devrim yapan Akbank hızla yeni şubeler açmaya başlamıştır. Standart banka faaliyetlerinin yanı sıra Aksigorta ve Avivasa ile de farklı sektörlerin nabzını yoklayan Akbank son olarak Hayat A.Ş olarak sigorta faaliyetlerini de yürütmektedir. Ülke genelinde 21 bölge müdürlüğüne sahip olan Akbank 13 Binin üzerinde çalışanı 780 şubesi ile 17 binin üzerinde müşterisine hizmet vermektedir. Ülke ekonomisinde istihdam katkısı da sağlayan Akbank Öğrenci, Yeni mezun ve deneyimli personellere çalışma imkanı sağlamakta kariyer için şans vermektedir.

  • Akbank 13.000 çalışanı ile teknolojiyi aktif kullanan banka
  • İnternet alt yapısını ve mobil bankacılığı kullanan banka
  • Akbank Mobile giriş ve Yüz Tanıma teknolojisi kullanan banka

Akbank İştirakleri

ŞirketFaaliyet Konusuİştirak Payı (%)
Ak Portföy Yönetimi A.Ş.Portföy Yönetimi100,00
Ak Finansal Kiralama A.Ş.Finansal Kiralama99,99
Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş
Borsa Aracılık Hizmetleri100,00
Akbank AGBankacılık100,00
Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri
100,00

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı ve İş İlanları

Akbank Güvenlik konusuna dikkat eden ve en önemli kriterlerinden birisi olan Müşteri güvenliği ve Banka güvenliğine özen göstermektedir. Dolduracağınız iş başvuru formunda Siber güvenlik iş ilanlarını da görebileceksiniz. Akbank’ta çalışabileceğiniz Bölge müdürlükleri, Genel müdürlükler ve Akbank Şubeler bulunmaktadır. Akbank personel olarak Yeni mezun, Öğrenci ve deneyimli adaylara çalışma olanağı tanımaktadır. Akbank iş hayatında Din, Dil, Irk, Mezhep, Cinsiyet, Siyasi durumlar gözetmeksizin tüm çalışanlarına eşit yaklaşım sağlamaktadır. Performansa göre adil davranış gösterir. Akbank İnsan kaynakları şeffaf yönetim ve bilgilendirmelerle çalışanlarına değer verir. Akbank kariyer yönetim sistemi ile işleyişini hep bir adım ileri götürmeye çalışır. Kalifiye eleman sağlayarak kaliteli hizmet sunmayı hedefler, aynı zamanda çalışanlarını dikey geçişler ile farklı bölümlere yerleştirerek her bölüm hakkında bilgi birikimi sağlayarak çalışanlarının kariyer basamaklarında tırmanmasını sağlamaya çalışır.

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı Adaylarda Aranan Şartlar

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Adli sicil kaydı temiz olan
  • Deneyimli veya Deneyimsiz
  • Özel güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak

Akbank Personeli olmanın sağladığı faydalar

Akbank çalışanlarına brüt maaş üzerinden yılda 4 kez ikramiye verir. Yabancı dil bilen personellerine yabancı dil tazminatı adı altında ücretler öder. Ayrıca Akbank personellerine prim ödüllendirmesi yapar. Belirlenen hedefler doğrultusunda hedefini gerçekleştiren personeller prim almaya hak kazanırlar. Çalıştığınız şube ve bölgeye göre lojman imkanı sağlanan yerlerde bulunmaktadır. Akbank çalışanlarına sağlık sigortası yapar ve çalışanın bütün ailesini kapsar.

Akbank Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

Akbank Güvenlik görevlisi iş ilanları için resmi web sitesinden ilan yayınlamaktadır. Ayrıca bazı iş ilanı sitelerinden de zaman zaman iş ilanı vererek personel ihtiyacını karşılamaktadır. Sizlere vereceğimiz linkten direkt olarak Akbank İnsan kaynaklarına iş başvurunuzu ileteceksiniz. Akbank iş ilanları bölümünde çalışmak istediğiniz ili seçerek o ildeki şubeye iş başvurusu yapabilirsiniz. Güvenlik görevlisi alımına başvuru yaparken öz geçmişinizin güncel ve doğru bilgi ile doldurulmuş olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Akbank Güvenlik Görevlisi İş ilanlarına başvuru yapmak için tıklayınız.

(Visited 344 times, 1 visits today)
Comments
  1. kamil çolak |
  2. Anonim |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.