Arçelik Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’de ve Dünyada adından çokça bahsettiren Arçelik istihdam sağlamaya devam ediyor. Arçelik insan kaynakları İş arayan adaylar için İş başvurularını kabul edecek. İş arayanların başvurularını kabul edecek olan Arçelik firması bir çok il ve ilçede personel alımı yapmaya devam ediyor. Arçelik personel alımı ile alakalı detaylı bilgi almak için yazımızı okuyunuz…

Türkiye’nin köklü Firmalarından olan Arçelik Firması Personel Alımı Yapmaya Devam Ediyor. Sizlere Açık olan pozisyonlarla alakalı Ve Açılmakta olan yeni pozisyonlarla alakalı bilgiler vereceğiz. Teknoloji üzerinde Uzun zamandır Uğraş veren ve başarı elde eden Arçelik firması çalışanlarını arttırmaya ve bayiliklerini çoğaltmaya devam ediyor. Arçelik Firmasının personel Alımı ile Alakalı bilgilere Aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Arçelik Personel Alımı ve İnsan Kaynakları

Arçelik A.Ş Üretim yaptığı 11 marka ile Dünya çapında büyük bir firmadır. Otuz binden fazla çalışanı ile Ülkenin istihdam kaynağı olmaya devam ediyor. 7 ülkede 18 Üretim tesisi bulunan Arçelik  Otuz dört satış pazarlama ofisi ile teknoloji devlerinden biridir. Arçelik Avrupa’nın en büyük 3. beyaz eşya şirketi olmayı başarmıştır. Uluslar arası markası olan Beko adı altında İngiltere, Polonya ve Fransa’da beyaz eşya sektöründe birincidir. Bulaşık makinası, Çamaşır makinası, Ankastre, Tv, Ses sistemi, Fırın, Buzdolabı, Elektrikli süpürge, Klima, Telefon gibi bir çok teknolojik ihtiyaçları karşılamaktadır.

Türkiye’de neredeyse her ilçede mağazası bulunan Arçelik kalitesi servis ağı ile tüketicilerin tercihi olmaktadır. Üretim tesislerinin yanı sıra mağazalarında da eleman ihtiyacı bulunan Arçelik bir çok insana ev sahipliği yapmaktadır. Arçelik Mevcut eleman ihtiyacı bulunan iller; Ankara, İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli Eskişehir, Elazığ Ayrıca diğer iller içinde Arçelik Genel Başvuru ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Arçelik İş Başvurusu ve İşe Alım Süreci

Arçelikte çalışmak istiyorsanız size anlatacağımız yöntem ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Personel alımlarında Arçelik başvuran adaylar için sıkı bir mülakattan geçirdiğini söylememiz gerekiyor. Özellikle Arçelik merkezde çalışmak isteyen adaylar Kişilik testleri, Yabancı dil bilgisi, Analitik sınavlar gibi konulara tabi tutulmaktadır. İlk aşamayı geçen adaylar değerlendirme merkezine alınarak üst yönetim ile görüştürülür. Bu aşamayı da geçen adaylar Maaş ve sosyal olanaklar hakkında bilgi verilerek iş teklifi yapılır.

Arçelik personel alımı için vereceğimiz linke tıkladığınız zaman Arçelik resmi web sitesine ulaşırsınız. Burada kayıt yapmanızı isteyen sisteme mail adresiniz ile birlikte kayıt olabilirsiniz. ayıt olduktan Sonra öz geçmişinizi doldurarak mevcut bulunan iş ilanlarına tıklayarak iş başvuru formunuzu iletebilirsiniz. Arçelik Personel alımına iş başvurusu.

0 Paylaşımlar
Comments
  1. murat çelebi |
  2. Osman ASLAN |
  3. Kerim |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.