Borusan Personel Alımı

Borusan Otomotiv personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Borusan Otomotiv firmasına iş başvurusu yaparak hayatınızda yeni bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Personel alimi yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Borusan Otomotiv  yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alimlari için güncel medyadan hazırlayıp yayınladığımız  haberimiz için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Borusan Otomotiv Grup şirketlerinde çalışabilecek Personeller aradığını duyurdu. Sitemizden Borusan otomotiv Personel Alımı , Borusan otomotiv iş başvurusu , Borusan Otomotiv eleman alımı, Borusan otomotiv işçi alımları ile alakalı bilgiler edinebilirsiniz , Detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyunuz.

Borusan Otomotiv Personel Alımı hakkında

Otomotiv sektöründe yıllardır büyük bir yol kat eden Borusan Otomotiv Personel alımı yapacağını duyurdu. Sektöründe öncü ve lider firmalardan biri olan Borusan Otomotiv büyük bir ortaklığa ışık tutarak Almanya ile iş birliği yapmaya başladığından beri Bmw ‘nin sorumluluğunu üstlenmiştir. Bakım , onarım , teknik servis ve satış alanlarında faaliyet gösteren Borusan Otomotiv Personellerininde katettikleri yolda yardımcı olmalarını arzulamaktadır. 1984 yılında Giva holding’in ortaklığıyla büyümeye başlayan borusan Bmw , Jaguar , Mini Cooper ve Land Rover’in katılımıyla marka yelpazesini genişletmiştir. Yüksek standartlar , ince zevkler ve seçkin markalarla iş yelpazesini ve yükünüde arttıran Borusan Otomotiv Personel Alımlarındada aynı yelpazeyi genişletmektedir. İş başvurularını detaylı bir şekilde inceleyen Borusan Otomotiv Tecrübenin yanı sıra hergün kendini güncelleyen ve gelişmeye açık personeller hedeflemektedir.

İnsan Kaynakları

Seçkin markaların varlığı çalışanlarında bir parçası olduklarını hissettirerek motivasyonlarını yüksek tutmaktadır. Açık pozisyonlar oldukça Personel Alımı yapan Borusan medya aracılığı ile güncel olarak sürekli ilanlarını duyurmaktadır. İş gereği performans yönetiminede değinen Borusan çalışanların davranışlarınıda büyük bir önemle takip etmekte ve gereken hassasiyeti göstermektedir. Doğru işe Doğru İnsan felsefesiyle personel alımı yapan borusan iş başvurularını değerlendirmek için yeni adaylar beklemektedir.

Borusan Otomotivde Çalışabileceğiniz Departmanlar ve Açık pozisyonlar;

Borusan Otomotiv Personel Alımı Yapılan Grup Şirketleri;

Çalışma Şartları & Çalışma Saatleri

08.00-12.30 / 13.30-17.30

(Pazartesi-Perşembe)
08.00-12.30/13.30-17.00 (Cuma)

Çalışanlara Sağlık ve hayat sigortası yapılmaktamıdır ?

Evet çalışan profiline göre her personele sağlık ve hayat sigortası yapılmaktadır.

Borusan Otomotivde Yıllık izin Hakları Nelerdir ?

İlk 5 yılda ilk yıldan sonra 18 iş günü.

6 ile 15 yıl arası kıdemli personele 22 iş günü.

15 yıl ve üzeri her kıdemli personel 26 iş günü olarak ücretli izin kullanabilmektedir.

Ulaşım Nasıl Yapılmaktadır ?

Her güzergahtan geçen güzergaha göre servis hizmeti verilmektedir.

İstihrahat saatleri ne kadar ?

Öğle yemeklerinde özel bir firmayla anlaşmalı olan Borusan personellerinin yemek ihtiyacını firma aracılığı ile karşılamaktadır. Günde 2 kere sigara , çay , kahve molası verilmektedir.

Borusan Otomotiv Maaşları ne kadardır ?

Bir yılda 12 maaş verilmektedir.Satış Departmanı için Satış primi , Satış Sonrası ilgili departman için Satış Sonrası primi , Yönetici düzeyinde çalışanlar için şirket performansına göre prim sistemi uygulanır.

Borusan Otomotiv personeli olmak için iş başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Açık pozisyonları görmek ve  İş başvurusu yapmak için tıklayınız.

(Visited 909 times, 2 visits today)
Comments
  1. Tolga OKUR |
  2. melih önal |
  3. nusret ateş |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.