Cengiz İnşaat Personel Alımı ve İş ilanları

İnsan Kaynaklarından yayınlanan iş ilanına göre Cengiz İnşaat Personel alımı yapacağını bildirdi. Bildirilen iş ilanında Cengiz inşaat yurt dışı ve yurt içinde çalışabilecek adayların iş başvurularını beklemekte daha fazla bilgi için yazımızı okuyunuz.

Cengiz İnşaat ve Personel Alımı ve İş İlanları Hakkında

Cengiz İnşaat  personel alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. Cengiz İnşaat  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Cengiz İnşaat fabrikasına Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Cengiz İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını yayınladı.  Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. İnsan kaynaklarından iş başvurularını kabul ederek yeni personellere yeni iş imkânı sunmaya başlandı. Personel alımlarında ve eleman alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda yazımızın devamını okuyarak Personel alımlarında iş başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızın devamında bilgi edinebilirsiniz.

İnşaat sektörünün artan dolar ile beraber daralma sürecinde olduğu konusunda herkes bir fikir üretmekte fakat biz aynı fikirde değiliz. Artan maliyetin küçük şirketleri sektörden çekmesiyle büyük şirketlerin iş hacminin artmasına sebep oldu. Buda küçük şirketlerden çıkarılan işçilerin büyük şirketlerde iş aramasına büyük şirketlerin iş hacminin artmasıda yeni personeller almasına sebep olmakta. Tam olarak Cengiz inşaat burada devreye giriyor. Özellikle Türkiye’de milli inşaat işlerinin yapımında rol alması ve yurt dışında büyük titizlikle çalışması Cengiz inşaatın yeni personeller almasına neden oldu.

İnşaat sektöründe rôl aldığı alanlar ; Havalimanı , karayolu , Demiryolu ve metro , Baraj ve Enerji Santrali , Tünel , Liman.

Yurtiçi ve yurtdışı alanlarda büyüyen İnşaat sektörünün önemli yapıtaşlarından biri olan Cengiz İnşaat inşaat işçisi alımı yapacağını duyurdu. Her mevsim zaman zaman işçi alımı yapan Cengiz inşaat personel seçimi konusunda titizliğini korumakta ve personellerine yüksek maaş olanakları sağlamaktadır.

Çalıştığımız şirketin büyüklüğünü kurumsallığını önemseriz ve çalıştığımız şirketlere bu yönde değer biçtiğimiz bir gerçek. İşte Tam olarak da Cengiz İnşaattan bahsedecek olursak dünyanın bir çok farklı ülkesinde faaliyet göstermesi ve inşaat firmaları arasında Türkiye’ nin en büyüğü olduğunu kanıtlaması iş başvurularında yoğunluğa neden olsa da büyüklüğü ile özellikle yurt dışı için yoğun personel alımı yapmakta. Bu yazımızda da yeni bir iş ilanı ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Cengiz İnşaat Personel Alımı , Cengiz İnşaat işçi alımı , Cengiz İnşaat İş İlanları , Cengiz İnşaat Personel Eleman Alımı , Cengiz İnşaat Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili İş başvurusu nasıl yapılır aşağıda öğrenebilirsiniz.


Cengiz İnşaat Personel Alımına İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Cengiz İnşaatın 2017 itibariyle yıllık cirosu 1 Milyar Dolar’ı geçti. Tamamlanan ve devam eden proje değerine bakıldığında Türkiye’nin büyük altyapı projelerini üstlenen, önde gelen inşaat kuruluşlarından biridir. Şirket’in kurulduğu yıllarda Türkiye’deki altyapı çalışmaları yurt dışından firmalar tarafından üstlenilirken, bugün Cengiz İnşaat hem ülkemizde hem de uluslararası pazarda Batılı kuruluşların rakibi haline geldi. Başarı grafiğini Türkiye ve yurt dışındaki projeleri ile yukarılara taşımaya devam eden Şirket, Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımı olan İstanbul Havalimanı Yap-İşlet-Devret Projesi’nin yapımı ve 25 yıllık işletme hakkını da kendi liderliğinde kurulmuş olan Ortak Girişim Grubu ile 2013’te kazandı. Cengiz İnşaat’ın sağlam konumunun arkasında; güçlü finansman yapısı, piyasa güvenilirliği ve kalite anlayışı yer alıyor. Şirket’in, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da yerleşmiş imajı, küresel bir marka olarak kendi yolunda emin adımlarla yürümesini sağlıyor.

İnsan kaynakları sayfasında yer alan İnsan kaynakları bölümünden iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Cengiz inşaat bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş başvuru formunu doldurarak size uygun pozisyon oluştuğunda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Cengiz İnşaat Personel Alımlarına başvurmak ve Genel İş başvuru Formunu doldurmak için Tıklayınız.

(Visited 184 times, 1 visits today)
Comments
  1. kerim mercan |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.