Coca Cola Personel Alımı

Ülkemizde içecek sektörünün büyük bir bölümünde pay sahibi olan Coca Cola Personeller içinde istihdam sağlamaya devam etmektedir. Sürekli Güncellenen İş ilanları ile ülkemizde bir çok insana iş olanağı sağlamakta ve İş başvurularını kabul etmektedir. Kendi bünyesine ve ortağı olduğu dağıtım şirketlerine personel alımı yapılacağını duyuran Coca Cola kendi bünyesine çalışacak liderler ve personeller aramaktadır.

Türkiyede içecek sektöründe en önce akla gelen firma olan Coca Cola personel alımı yapıyor. Coca cola’nın icadıyla yeni bir tat sunulan tüketiciler Kola içmekten büyük zevk almaktadır. Neredeye alkol ihtiyacı ile birebir birbirine yakın bir anlamı olan kola , yıllar geçse de tüketicilerin damaktaki tadını değiştirmedi. Tüketicilerin ilk tercihi olmayı başaran Coca cola tat konusunda rakiplerine büyük fark atmıştır.

Coca-Cola Personel Alımları ve İş ilanları

Sadece Türkiye’nin değil belki de dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Coca-Cola personel almaya devam ediyor. Kendisini her yıl daha fazla büyüten ve insanları daha fazla tüketmeye teşvik eden Coca-Cola kendi personeline de son derece fazla değer vermektedir. Alımlarını büyük bir titizlilik ile yapan Coca-Cola İş başvurularında ve mülakatlarda seçici ve titiz davranmaktadır.

Coca-Cola personel eleman alımı iş ilanları; İlanlarını her gün güncelleyen ve bu güncellemeleri internetten paylaşan Coca-Cola içecek firması açık olan pozisyonlarını da belirlemeye devam ediyor. Alanında uzman yada gelişmeye açık personeller aranmakta olup İş başvurularında ve mülakatlarda yapılan değerlendirme sonucunda işe alımlar gerçekleşmekte. Dolgun bir cv işinize çok yarayacaktır.

– BAKIM OPERATÖRÜ,
– SATIŞ TEMSİLCİSİ,
– ÜRETİM OPERATÖRÜ,
– FORKLİFT OPERATÖRÜ,
– TEKNİK SERVİS ELEMANI,
– KALİTE KONTROL ELEMANI,
– MEVSİMLİK ELEMANLAR.

Görevimiz

Coca-Cola’nın Yol Haritası, Şirket’in kalıcı olan misyonuyla başlar. Coca-Cola’nın bir şirket olarak amacını ilan eder ve Şirketin eylemlerini ve kararlarını tartıştığı standart olarak hizmet eder.

 • Dünyayı yenilemek için
 • İyimserlik ve mutluluk anlarına ilham vermek için
 • Değer yaratmak ve fark yaratmak.

Vizyonumuz

Coca-Cola’nın vizyonu, Şirket’in Yol Haritası için bir görev yapmakta ve sürdürülebilir, kaliteli bir büyümeyi sürdürmeye devam etmek için Şirket’in başarması gerekenleri belirleyerek işinin her yönüne rehberlik etmektedir.

 • İnsanlar: Coca Cola’nın en iyi olmak için ilham aldıkları, çalışmak için harika bir yer olmasına sağlamak.
 • Portföy:  Dünyaya, insanların istek ve ihtiyaçlarını öngören ve karşılayan kaliteli içecek markaları portföyü sunmak.
 • İş Ağı:  Kazanan bir müşteri ve tedarikçi ağını besleyen, birlikte karşılıklı, kalıcı bir değer yaratıyoruz.
 • Dünya:  Sürdürülebilir topluluklar oluşturmaya ve desteklemeye yardım ederek fark yaratan sorumluluklar üstleniyoruz.
 • Gelir:  Genel sorumluluklarımıza dikkat ederek paydaşlara uzun vadeli geri dönüşü en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz.
 • Verimlilik:  Çok etkili, yalın ve hızlı hareket eden bir organizasyon olmaya özen gösteriyoruz.

Coca Cola İş ilanları Ve Personel Alımlarında Sizden Beklentiler ;

 • Katkıda bulunma, fark yaratma ve gerçek bir etkiye sahip olma becerisi
 • Rolünüz ne olursa olsun işinizde ve yaşamınızda yaratıcı ve özgün düşünce
 • Farklı bakış açıları ve bakış açılarıyla çalışmayı geliştiren işbirlikçi bir ruh.
 • Sürdürülebilirlik mücadelesini anlayan pragmatik ve ticari bir zihniyet
 • Esnek çalışma saatleri
 • Eğitim ve kariyer de başarıya ulaşmak için çalışma
 • ilkokul , ortaokul, önlisans ve üniversite mezunları

Coca Cola firmasına online iş başvurusu yapmak için öncelikle doğru bilgiler yazmaya özen gösterin. Hangi departmana başvurmayı düşünüyorsanız öncesinde o departmanlarla alakalı bilgiler edinmeniz mülakatlarda işinize yarayacaktır. Anadolu grup Gibi büyük firmalarla ortak hareket eden Coca Cola da çalışmak gayret gerektirmekte. Personellerine dolgun maaş ve yeterli dinlenme izni sunan Coca cola firması bu alanda en iyi firmaların yanında yer almaktadır. Coca Cola personel alımlarına Başvurmak ve iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapmak için tıklayın.

(Visited 185 times, 1 visits today)
Comments
 1. Nisanur | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.