Doğuş Çay Personel Alımı ve İş İlanları

Ülkemizin Çay sektöründe rekabetçi firmalarından birisi olan Doğuş Çay Personel alımı yapacak. İnsan kaynaklarından aralıklı olarak kariyer bölümünden iş ilanları yayınlanmakta. Çay sektöründe tecrübeli ve çalışmış deneyimli işçiler Doğuş Çay firmasına iş başvurusunda bulunabilirler. Yazımızdan Detaylı olarak Doğuş Çay personel ve işçi alımlarına ilişkin bilgi edinebilir başvuru yapabilirsiniz.

Doğuş Çay İnsan Kaynakları ve Personel Alımı

Bir ailenin şirket olarak kurduğu Doğuş Çay 1985 yılında faaliyete geçmiştir. Çay üretimi ile işe koyulan firma sonrasında şeker ve konserve üretimi ile yoluna devam etti. Kaliteli ürünler üreterek dürüstlük çerçevesinde tüketicilerine hizmet veren Doğuş Çay, çay sektöründe rekabet oluşturan ve piyasa ekonomisini düzenlemeye destekli bir firma olarak gözümüze çarpıyor.

Ülkemizde özel kuruluşlara çay sektöründe üretim izni verilmesinin ardından Dökme Çay üretimi ile yola çıkan Doğuş daha sonrasında poşet çay, yeşil çay ve bitki meyve çayları ile üretimde çeşitliliği sağlayarak yoluna devam etti. Uluslar arası standartlara uyum sağlayan Doğuş Çay bir çok kalite sertifikasını almaya da hak kazandı. Avrupa birliği ile uyumlu hijyenik bir şekilde el değmeden üretilen tesis ve laboratuvarlar ile sürekli test aşamalarından geçen çaylar tadı ve kokusu ile tüketicilere memnuniyet sağlamaktadır.

Doğuş Çay üretim tesisleri 5 adet Rize’de üretim fabrikası 1 adet Ordu ilimizde paketleme fabrikası bulunmaktadır. Yıllık 50 tona varan üretim kapasitesi ile yeniliklere uyum sağlayan teknolojinin getirdiği çözümleri hızlı bir şekilde hayatına sokan bir firma olmuştur. 1994 yılında Doğuş Şeker üretimine başlayarak ürün yelpazesini genişleten Doğuş Çay, 2008 yılı itibari ile salça üretimi içinde düğmeye basmıştı. İzmir ilimizin ödemiş ilçesinde 70 metre kare alana kurulu salça fabrikası ile Doğuş Bahçe Salça ve Konserve üretimi ile bu alanda da tüketicilerine hitap etmektedir.

Doğuş Cips Üretiyor: 2013 yılında Cips sektörüne de giriş yapan Doğuş, Aksaray Organize Sanayi bölgesinde Cips üretim fabrikasını kurarak Patos, Cipso ve çerezos markaları ile cips sektöründe yerini aldı.

Afyon Şeker Fabrikasını bünyesine katarak Şeker sektöründe büyümeye giden Doğuş çay bu alanda lider olmak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır. Toplumun istek ve ihtiyaçlarına her zaman öncelik veren Doğuş Çay, bu alanda ihtiyaca yönelik ürünler üretmeyi amaç edinmiştir.

Doğuş Çay İş İlanları ve İş Başvurusu

Doğuş çay bünyesinde çalışan personellerine sürekli eğitimler vererek performansı arttıran ve bunu sürekli kılmaya çalışan bir yapıdadır. Eşitlik, Adil, Şeffaf ve dürüstlük çerçevesinde çalışanlarını mutlu etmeyi amaç edinmiş olan Doğuş Çay bu alanda çalışanlarının performans ve yetkinliklerine yönelik terfi imkanları sunmaktadır. Doğru işe doğru insan anlayışı ile işe alım sürecini yöneten Doğuş çay fırsat eşitliği ilkesi ile işe alım yapmaktadır.

Doğuş Çay’da çalışabileceğiniz Pozisyonlar

İzmir’deki Salça fabrikası Afyon’daki şeker fabrikası Rize ve Ordu’daki çay fabrikalarına göre çalışabileceğiniz bir çok pozisyon bulunmaktadır. Her fabrika için başvuruda bulunabilirsiniz. Standart meslek sahibi olanların yanında sezonluk işçi veya sözleşmeli personel olarak da başvuruda bulunabilirsiniz.

Doğuş Çay işe alım süreci kendi bünyesinde bulunan insan kaynakları organizasyonuna bağlıdır. İş arayan adayların başvuruları öncelikle Doğuş çay insan kaynaklarına iletilir. Burada insan kaynakları tarafından değerlendirilen ön başvuru formları uygun bulunan adayların mülakata çağrılması ile işe alım süreci yürütülür. İş ilanları sitesinde bulunan kariyer bölümünden yayınlanır fakat başvuruları anlaşmalı olduğu secretcv sitesinden kabul etmektedir. Secretcv sitesinde üyeliğinizin bulunması zorunludur. Eğer yok ise ücretsiz üyelik açabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra istediğiniz pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz. Doğuş Çay Personel Alımına İş Başvurusu.

(Visited 77 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.