Doğuş Otomotiv Engelli Personel Alımı

Doğuş Otomotiv Engelli Personel Alımı , Doğuş otomotiv engelli işçi alımı , Doğuş otomotiv engelli eleman alımı ile ilgili yazımızdan başvuru yapabilir ve başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Doğuş Grubu Engel Tanımayarak Engelli vatandaşlarımızı da unutmadı. Engelli Vatandaşlarımız içinde bünyesinde kadro açan Doğuş otomotiv örnek bir davranış sergilemekte.

İlanımızda Doğuş Otomotiv sektöründe bilgi versekte Doğuş gurubunun bir çok sektörde bulunduğunuz söylemeliyiz. Otomotiv , inşaat , spor , medya , turizm ve otelcilik hizmetleri , eğlence , tarımcılık , gayrimenkul  ve yeme içme sektörlerinde boy gösteren doğuş gurubunun Otomobil sektöründeki personel alımı ilanlarını sizlerle paylaşacağız.

Doğuş Grubu ( Doğuş Otomotiv )

Doğuş Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir. Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Doğuş Grubu, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır. Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Doğuş Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

 

Doğuş Otomotiv Personel Alımı için tıklayınız.

(Visited 44 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.