Doğuş Otomotiv Personel alımı

Doğuş otomotiv bir çok il ve fabrikaya personel alımı yapacak. Otomotiv sektörünün liderlerinden birisi olan Doğuş otomotiv insan kaynakları aracılığı ile işçi alımı yapılacağını duyurdu. Otomotiv elemanlarının en çok iş başvurusu yaptığı şirketler arasında bulunan Doğuş otomotiv personel alımı ile ilgili detayları yazımızdan edinebilirsiniz.

Doğuş otomotiv bir çok il ve fabrikaya personel alımı yapacak. Otomotiv sektörünün liderlerinden birisi olan Doğuş otomotiv insan kaynakları aracılığı ile işçi alımı yapılacağını duyurdu. İlanımızda Doğuş Otomotiv sektöründe bilgi versek de Doğuş gurubunun bir çok sektörde bulunduğunuz söylemeliyiz. Otomotiv , inşaat , spor , medya , turizm ve otelcilik hizmetleri , eğlence , tarımcılık , gayrimenkul  ve yeme içme sektörlerinde boy gösteren doğuş gurubunun Otomobil sektöründeki personel alımı ilanlarını sizlerle paylaşacağız.

Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları

Doğuş Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir. Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Doğuş Grubu, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır. Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Doğuş Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Doğuş Otomotiv Personel Alımı ve İş Başvurusu

Doğuş otomotiv nitelikli insan kaynağı yaratmak için çalışanlarına çeşitli eğitimler vererek hep bir adım ilerisini düşünmektedir. Kariyer yapılanması ile insan kaynaklarının vizyonu ile beraber yetkinliği yüksek gelişime açık personeller arayan Doğuş otomotiv çeşitli sosyal haklar ve maaş bütçeleriyle her zaman iş arayan adayların ilk tercihi olmak için uğraşır. İşe alım süreci Doğuş otomotiv web sitesi kariyer bölümündeki iş ilanlarına başvuru yapmanız ile başlar. Oluşturduğunuz öz geçmişinizi başvuru ile ileterek Doğuş otomotiv İnsan kaynaklarına ulaştırabilirsiniz.

Bu adımdan sonra insan kaynakları tarafından başvurunuz incelenir uygun olduğunuzu kanaat getirmeleri durumunda aranarak mülakata çağrılır ve ne istediğiniz maaş talepleriniz hakkında görüşüp karşılıklı iştirak ederek iş başlangıcınız yapılır. Şirketlerin eleman ve Personel Seçimlerinde arayan değil aranan olmak istiyorsanız Genel başvuru yapmak ve cv nizi dolgun bir şekilde iletmek en önemli unsurdur. Doğuş otomotiv personel alımlarına genel başvuru yapmak için Tıklayınız.

(Visited 184 times, 1 visits today)
Comments
  1. Dogu can atay |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.