Fibabank Güvenlik Görevlisi Alımı ve İş İlanı

Fibabanka Anonim Şirketi Güvenlik görevlisi alacak. Fibabank insan kaynaklarının yayınladığı İş ilanına göre Güvenlik personeli alacak olan Fibabank Güvenlik görevini icra eden adayların başvurularını bekliyor. Fibabank iş ilanlarında Fibabank Güvenlik Görevlisi alımı için bir çok il için ilan bulunmakta. Sitemizden Fibabank ile ilgili detaylı bilgi alabilir iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fibabank İnsan Kaynakları ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Müşterilerin bulunduğu yere kadar gidip işlem yapabilme kabiliyetine sahip olan Fibabank 2010 yılında Fiba bünyesinde faaliyete başlamıştır. Bireysel, Kurumsal, Kobi, Tarım ve özel bankacılık alanlarında faaliyet gösteren Fibabank Türkiye’de 63 şubesi ile hizmet vermektedir. Şubelerinin yanı sıra hızlı ve kolay bankacılık hizmeti vermek isteyen Fiba internet ve mobil bankacılığı ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Dijitalleşme ve teknolojiye ayak uydurmaya çalışan Fibabank, personellerini ve müşterilerini hizmeti ile mutlu etmeye çalışmaktadır. İstihdam’da ülke için yaptığı katkılardan birisidir.

Fibabank Güvenlik Elemanı Alımı

Fibabank, Nitelikli hizmet anlayışı sunmaya çalışan ve çalışanlarını bu konuda yönlendiren bir bankadır. Çalışanlarının performansını yılda 1 kez denetleyen Fibabank kaliteli hizmetin çalışanlarından geçtiğinin bilincinde. Bölüm ve pozisyona göre değişen maaşlar yılda bir kez zamma tabii tutulur. Çalışanlarına bazı sosyal haklarda sunan Fibabank SSK yanında çalışanın tüm ailesini kapsayan özel sigortalarla personellerini güvence altına alır. Çalışanlarına Doğum günü izin hakkı tanıyan Fibabank personelin çocuğunun doğum gününde yarım gün izin vererek incelik göstermektedir.

Fibabank Özel Güvenlik Görevlisinde Aranan Şartlar

  • Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Ruhsal ve fiziksel sağlığı yerinde olan
  • Mesai saatlerine riayet edebilecek
  • Takım çalışmasına Yatkın
  • Sakin ve sabırlı
  • Güler yüzlü ve doğru iletişim kurabilen
  • Erkek adaylar için Askerlik engeli bulunmayan

Fibabank Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

Fibabank iş fırsatları için deneyimli, Deneyimsiz ve öğrenci adaylar değerlendirir. İş hayatını bankacılık sektöründe geliştirmek isteyen öğrenciler Fibabank’ta staj yapabilirler. İşe alım sürecinde insan kaynakları başvuruları değerlendirerek mülakata çağırır. Fibabank kariyer fırsatlarının yanı sıra mevcut çalışan adaylar bölüm içinde bulunan yönetici pozisyonlarını çapraz geçişlerle kullanabilirler. ÖGG sertifikalı personeller için çalışılabilecek bir çok ilde bir çok şube bulunmaktadır. Fibabank Güvenlik Görevlisi alımına başvuru için tıklayınız.

(Visited 79 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.