Gratis Personel Alımı ve İş İlanı

Türkiye’de bir çok şubesi bulunan Gratis Personel alımı yapıyor. Gratis kariyer olanaklarını yayınladığı iş ilanlarında personel alımı yapmaya başladı. Gratis insan kaynakları Bay ve Bayan eleman alımı yapacak. Gratis’in personel alımı yaptığı şubeleri ve pozisyonları yazımızdan öğrenebilir Gratis İş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Gratis – Türkiye’nin Kişisel Bakım Marketi

Gratis firmasını bilmeyenler olabilir. Bir çok insan çocukluğundan yetişkinlik dönemine kadar Gratis markasını duymamış bile olabilir. Bu yüzden biraz Gratis Şirketinden bahsedelim. Öncelikle başlıkta da belirttiğimiz üzere Gratis bir kozmetik mağazalar zinciridir. Erkek ve kadınların kişisel bakımları üzerine ürünler pazarlamakta ve mağazalarında bazı ürünler için test etme olanağı da sunmaktadır.

Gratis Türkiye’de 2009 dan beri kozmetik sektöründe hizmet vermektedir. Neredeyse Ülke genelinde mağazası bulunan Gratis’in şuanda 79 ilde mağazası mevcuttur. 600 üzerinde mağaza ile kullanıcılara cilt bakım, saç bakım ve kişisel bakım alanlarında 30 binin üzerinde ürün sunmaktadır. Son zamanlarda bebek bakımına da önem veren Gratis yeni doğan ve sonraki yaştaki bebek ve çocuklar içinde ürünler pazarlamaktadır.

Metro City’de açtığı ilk mağaza ile mağaza sektörünü deneyimlerken yenilikçi vizyonu ile hesaplı ürün ve çeşitli markalar ile ilk günden tüketicilerin dikkatini çekmiştir. Kolay ulaşılabilir, hızlı alışveriş fırsatları ile tüketicilerin Kozmetik deneyimini Gratis’te keşfetmesini isteyen firma bu amacını gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Gratis Personel Alımı ve İş Başvurusu

Gratis, Kariyer anlamında mağazacılık sektörünün dikkat çeken firmalarından birisidir. Bu alanda yaptığı işlerle Marka olgusunu geliştiren Gratis tüketicilerinin yanı sıra iş hayatında değişiklik yapmak isteyenlerinde dikkatini çekmiştir. Gratis insan kaynaklarının kadınlara verdiği değer şirket olarak baş başka bir boyuta gelmiştir. Kadınların iş hayatında daha fazla katkı sağlamasını isteyen Gratis, 2019 yılı itibari ile Kadın istihdamında 5000 çalışanından %87 sini kadınlar oluşturmaktadır.gratis-iş-ilan-alım-grafigi

Gratis Personel Alımı için hem mağazalarında hemde genel merkezinde çalışacak personeller aramaktadır. Mağazaları için genellikle Kasiyer, Mağaza müdürü, Reyon görevlisi gibi pozisyonlarda iş ilanı yayınlarken bu durum Genel Merkezindeki iş ilanlarında daha fazla pozisyon sağlanabilmektedir. Bu pozisyonlar için Kadın ve Erkek adaylar başvuruda bulunabilmektedir.

Gratis çalışanlarına değer vermekte ve çalışanlarının mutluluğunu önemsemektedir. Müşterilerin Gratis’i değerlendirmelerine izin verdiği gibi aynı zamanda çalışanlarınında Gratis firmasının çalışma şeklini değerlendirmelerine olanak sağlamaktadır. Bu sayede çalışanlarına daha iyi bir çalışma ortamı sunmayı hedefleyen Gratis bu alanda başarılı olmuş kariyer.net tarafından insana saygı ödülünü kazanmıştır.

Gratis İş Başvurusu için hem iş ilanı sitelerini kullanmakta hemde kendi kariyer sayfasından ilanlar yayınlamaktadır. Linkedin, kariyer.net, eleman.net, secretcv.com gibi iş ilanı sitelerini kullanan Gratis zaman zaman bu sitelerden de iş ilanı yayınlamaktadır. Hem bu sitelerden başvuru imkanı hemde kendi kariyer sitesinden başvuru imkanı sunmaktadır. Bizim tercihimiz istediğiniz pozisyon Gratis Kariyer sayfasında bulunuyorsa ilk oradan başvuru yapmanızdır. Gratis Personel Alımına İş Başvurusu.

(Visited 20 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.