HalkBank Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye’de binin üzerinde Şubesi bulanan Halkbank İnsan kaynakları Güvenlik elemanı yapılacağını duyurdu. Halkbank Güvenlik Görevlisi alımı için yayınlanan iş ilanlarında bazı şartlar bulunmaktadır. Bir çok şubesine Güvenlik alımı yapacak olan Halk bank Güvenlik görevini yapacak adayların başvurularını beklemekte. Detaylı bilgiyi sitemizden edinerek Halk bank Güvenlik Görevlisi alımına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank İnsan Kaynakları bir çok şubesinde sertifikalı güvenlik görevlisi alacak. Halkbank, Savaşların baş gösterdiği 1918 yıllarında halkın ekonomik zorlukların pençesinde mücadele verdiği hayat pahalılığında yavaş yavaş oluşmuş bir bankadır. O günlerdeki zorluklardan ve ekonomik engellerden dolayı kuruluşu 1933 dayanan ve Halk Sandıkları kanunu kapsamında kurulan bir bankadır. Sektörde esnafların, sanatkarların ve küçük işletmelerin ilk bankası olma özelliğini taşımaktadır. Töbank, Sümerbank ve Etibank’ın Halkbank’a devredilmesiyle Halkbank faaliyet yapısını değiştirerek çağdaş bankacılığın kapılarını açar. 2001 yılında Türkiye Emlak bankasının 96 şubesinin Halkbank’a devri gerçekleşir. 2004 yılında Pamukbank Halkbank’a devir yapılır. Bugün çağdaş bankacılık hizmeti sunun yurt dışında ve yurt içinde şubeleri bulunan müşterilerini memnun etmeye yönelik çalışanların ilk tercihi olma konusunda sürekli çalışmalar yaparak bankacılık sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Halkbank Kariyer ve Personel Yönetimi Halkbank bünyesinde bulunan Halkbank İnsan kaynakları tarafından yürütülmektedir. Halkbank çalışan her personelin sorumluluğunu alır. Kariyer yönetiminde personelin yetkinliğine ve çalışmasına göre yükselme gerçekleştirilebilmektedir. Kariyer planlamasında Halkbank çalışanlarına yükseltme sınavları yapar. Sınavlardan başarılı olan personeller alanında yükselebilme şansı tanınmaktadır. Departman ve çalışma pozisyonuna göre sürekli güncellenen eğitimler veren Halkbank personellerinden hep daha iyisini beklemektedir.

Halkbank Güvenlik Görevlisi maaş konusunda ülkenin ekonomik yapısına göre hareket edilmektedir. Maaş konusu Halkbank yönetim kurulu inisiyatifinde o günün şartlarına göre belirlenir. Çalışanlara yılda 4 kez brüt maaş üzerinden ikramiye verilmektedir. Ayrıca yabancı dil bilen personeller bazı sınavlardan geçtikten sonra yabancı dil tazminatı da alırlar.

Halkbank Güvenlik Görevlisinde aranan şartlar:

  • Tc vatandaşı olmak
  • Askerliğini tamamlamış olmak
  • Silahlı Güvenlik sertifikasına sahip olmak
  • Daha önce ağır kusurlu bir suç işlememiş olmak
  • Hoşgörülü anlayışlı
  • Diksiyonu Düzgün

Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Halkbank Güvenlik elemanı alımında bazı kriterlere dikkat etmektedir. Halkbank güvenlik görevlisi alımına başvuru yapıldıktan sonra aday personeller Halkbank tarafından sınava tabii tutulurlar. Sınavda başarılı olan adaylar Halkbank insan kaynakları tarafından mülakata alınırlar. Mülakattan başarılı geçen adaylar Halkbankta çalışmaya hak kazanırlar. Halkbank zaman zaman gazetede, dergilerde ve resmi sitesinde sınavlar ile alakalı duyurular verebilmektedir. Aynı zamanda öz geçmişinizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz. Halkbank Güvenlik elemanı için bazı durumlarda sınavsız alım yapabilmektedir. Vereceğimiz Halkbank başvuru linkinde önce kayıt olup sonrasında özgeçmişinizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz. Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı için tıklayınız.

(Visited 951 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.