İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı İş ilanı

İş bankası Güvenlik Görevlisi alımı yapıyor. Lise ve dengi okullardan mezun Güvenlik Sertifikası bulunan adaylar için yayınlanan iş ilanı, İş bankası tarafından adayların başvurusunu beklemektedir. İş bankasında Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen adaylar başvuru yapabilirler. Güvenlik Görevi Bölge müdürlükleri ve İş Bank şubelerinde icra edilecek. Görevli olmak isteyen vatandaşlar sitemizden detaylı bilgi edinebilirler.

İş Bankası İnsan Kaynakları Ve İş ilanı

Türkiye’nin ilk milli banka olma özelliğini taşıyan İş bankası M.Kemal Atatürk’ün arzusu ile 1924 yılında kurulmuştur. Kurtuluş savaşından sonra ekonomik sorunları çözmek ve ortadan kaldırmak maksadı ile kurulan İş bankası Türkiye’nin bir çok kalkınma projesinde yer almıştır. Sadece 2 şube ve 37 personel ile faaliyete başlayan İş bank şimdi ise bir çok şubesi ve binlerce çalışanı ile Türkiye ve bir çok ülkede bankacılık sektöründe hizmet vermektedir.

İş bankası Müşterileri, Hissedarları ve çalışanları açısından tercih edilen güven veren öncü bir banka olma yolunda çalışmaktadır. İhtiyaçları etkin, hızlı ve kaliteli bir şekilde yöneterek çözüme ulaştırma yolunda çabalayan ve memnuniyeti ön planda tutan bir bankadır. Değerlerini şeffaf olma, lider olma, öncü olma, yenilikçi olma üzerine kuran İş bankası bu değerler üzerinden bir çok müşterisi için memnuniyet seviyesini yükseltmekte aynı zamanda çalışanlar için İstihdam kaynağı olmaktadır.

İş Bankası Güvenlik Personel Alımı

Güvenlik görevlisi, son yıllarda önem kazanan bir meslek haline gelmiştir. Bütün müesseselerde yapılan görev banka şubelerinde büyük önem taşımaktadır. Banka güvenliğinin diğer güvenliklerden farklı olarak Silahlı Özel Güvenlik Personeli olmaları diyebiliriz. Bankada oluşacak her hangi bir tehlikeyi önlemeye yönelik Çalışmalar yapan Güvenlik Görevlileri gerektiğinde bir çok hususta polise bilgi vermek ve bildirmek zorundadır.

En iyi iş veren listesinde bulunan İş Bank Güvenliğe ayırdığı bütçede bir hayli fazladır. Her yıl değişen Asgari ücrete nazaran Güvenlik Görevlisi Maaşları Ne olmalı? diye soran vatandaşlar olmakta. Özellikle Güvenlik Görevini bankalarda yerine getiren çalışanların Can güvenliğini göz önünde bulundurursak Güvenlik Görevi Maaşı konusunda biraz düşünmek gerekir diye düşünüyoruz. Her banka Güvenlik Görevlisinin Maaşını kendisi belirlemektedir. Bu mesai saatlerine ve izin günlerine göre farklılık gösterebilmektedir.

İş Bankasındaki Güvenlik Görevlisi Maaşını başvuru yaptıktan sonra mülakat sürecinde öğrenebilirsiniz. Banka Güvenlik Görevlisi olmak için Silahlı Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olmanız gerekiyor.

İş Bankası Güvenlik Görevinde aranan bazı Şartlar;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Yazılı sınav tarihi itibarıyla 28 yaşını doldurmamış olmak,
  • En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak,
  • Askerlik görevini tamamlamış olmak,
  • Silahlı özel güvenlik sertifikasına sahip olmak,
  • En az 175 cm boyunda olmak,
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uygun olarak çalışabilmek,
  • Daha önce, Bankamızın yaptığı Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Şoför ve Özel Güvenlik Görevlisi sınavlarının herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.​

İş bankası Güvenlik Elemanı İş Başvurusu

Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonundaki çalışanlarımız Şubelerimizde ve Genel Müdürlüğümüzde silahlı güvenlik görevini yerine getirir.​ İş bankası Güvenlik alımları için öncelikle Genel Yetenek Sınavı yapmaktadır. Sayısal ve Sözel sorulardan oluşan sınavda başarılı olmanız gerekmektedir.

Başarılı olan adaylar Mülakata alınırlar. Mülakatta daha önce yaptığınız işler edindiğiniz sorumluluklar ve benzeri bilgiler öğrenilir. İşe alım süreci başarılı olan adaylar İş bankasında Güvenlik Görevini gerçekleştirebilirler. İş bankası Güvenlik Görevlisi çalışanları yılda 4 maaş ikramiye alırlar. Aynı zamanda İş bankasının sunduğu Sosyal yan hakları vardır.

İş bankasına güvenlik görevi için başvuru yapmak istiyorsanız İş bankasının resmi web sitesinden başvuru oluşturmanız gerekmektedir. Başvuru oluşturabilmek için siteye kayıt olmanız gerekiyor, daha sonra öz geçmişinizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz. İş bankası Güvenlik Görevlisi alımı İş Başvurusu.

(Visited 1.344 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.