Nurol İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Nurol İnşaat  Personel Alımı ve İş İlanları

Nurol İnşaat  personel alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. Nurol İnşaat  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Nurol İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını yayınladı. Yeni bir iş arıyor ya da iş değiştirmek istiyorsanız inşaat personel alımları ile alakalı yazımızı dikkatlice okuyunuz. Bu iş ilanı gibi 100 ’lerce iş ilanına sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Personel alımlarında mevsimsel olarak değişiklik olabilmektedir. Yaz ve kış olarak iki bölümde değerlendirilir ve iş yükünün daha fazla olduğu mevsimlerde daha fazla personel alımı yapılır.

Nurettin AKDENİZ’in önderliğinde faaliyet gösteren Nurol İnşaat Dünya da adını duyurmayı başarmış personellerine dikkatli ve özenli davranan ve hayatlarında sürekli iyileştirmeyi amaçlayan ve bu güdüyle faaliyet gösteren sayılı şirketlerdendir.

Yurtiçi ve yurtdışı alanlarda büyüyen İnşaat sektörünün önemli yapıtaşlarından biri olan Nurol İnşaat Personel alımları yapacağını duyurdu. Her mevsim zaman zaman işçi alımı yapan Nurol İnşaat personel seçimi konusunda titizliğini korumakta ve personellerine yüksek maaş olanakları sağlamaktadır.


Nurol İnşaat Personel Eleman Alımları Hakkında

Yeni bir personel gereksinimi olan bölüm, Nurol İnşaat İnsan Kaynakları’na başvurur. İnsan Kaynakları başvuru havuzundaki kayıtları değerlendirir. Uygun olanlar varsa başvuru sahibini arar ve başvurusunun geçerli olup olmadığını araştırır. Aday başvurusunun geçerli olduğunu bildirirse iş başvurusu işlemlerini başlatır.

Başvurusu uygun görülen aday, ön görüşme için Nurol İnşaat İnsan Kaynakları Bölümü’ne davet edilir. Bu görüşmede adaylara Nurol İnşaat’e uyum, kişilik envanteri ve ihtiyaç görülürse genel yetenek testi uygulanır. Görüşmenin sonucu olumlu ise, aday ilgili bölüm sorumlusunun da katıldığı ikinci görüşmeye çağrılır. Bu görüşmenin de sonucu olumlu olursa adayın Nurol İnşaat ailesine katılması için Personel Bölümü tarafından gerekli işlemler başlatılır.

Nurol İnşaat İnsan Kaynakları Hakkında ;

Nurol Şirketler Topluluğu olarak, halen bizimle çalışan ve bizimle çalışmayı isteyen arkadaşlarımız sahip oldukları güncel çağdaş bilgilerle donanımlı, dinamik ve yaratıcı özelliklerini dikkate alarak geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken yürütmekte oldukları görevlerde başarılarını ve verimlerini arttırıcı eğitim fırsatları ve imkanları yaratmak ilk ve temel yaklaşımımızdır.

Kritik görevlere yapılan atamalar için çalışanlarımızın iş başarısı, performans düzeyi ve  bulunduğu grup içinde yapılan yetkinlik bazlı seçmeye dayalı ölçütler esas alınmaktadır. Performans yönetim sistemiyle belirlenen eğitim ile desteklenen çalışanlarımızı geleceğe iyi birer yönetici adayı olmak üzere hazırlamaktayız. Tarafsız ve eşit fırsat anlayışıyla yapılan kariyer yönetimi ile şirketlerimizin uzun vadeli hedeflerini belirleme ve geliştirme imkanlarını yaratarak, çalışan bireylerin de kendini gerçekleştirme ihtiyacını karşılayarak, kişinin motivasyonuna önemli bir katkıda bulunmaktayız. Belirlenen şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışan personelimizin verimli çalışmalarını teminen kariyer fırsatını kendilerine sağlamak adına Topluluk Şirketlerimiz’de doğan fırsatları önce kendileri ile paylaşarak endirek olarak kariyer gelişmelerine katkıda bulunmaktayız.

Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine yatırım yaparak, şirketimizin faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli entellektüel ve yaratıcı kapasiteyi oluşturmanın gereğine yürekten inanıyoruz.

İnsan kaynakları sayfasında yer alan İnsan kaynakları bölümünden iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Nurol İnşaat bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş başvuru formunu doldurarak size uygun pozisyon oluştuğunda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Nurol İnşaat Personel Alımlarına başvurmak ve Genel İş başvuru Formunu doldurmak için Tıklayınız.

(Visited 128 times, 1 visits today)
Comments
  1. kerim mercan |
  2. ramazan aydın |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.