Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları

SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ülkemizin Süt ve Süt ürünleri ile ilgili ürünler üreten ve istihdamı destekleyen Sütaş , İnsan Kaynakları aracılığı ile personel alımı yapacağını duyurdu. Sizler için hazırladığımız Sütaş İş ilanında gerekli bilgileri edinebilir nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Sütaş Personel Alımı , Sütaş işçi alımı , Sütaş İş İlanları , Sütaş Personel Eleman Alımı ile ilgili bilgileri yazımızın devamından edinebilirsiniz.

Sütaş Personel Alımları ile alakalı Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımlarına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızın devamını okuyarak eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Üretim ve satış sektöründe lezzetini ve kalitesini yıllardır koruyan Sütaş Personel alımı yapacağını güncel medya aracılığıyla duyurdu. Ülkemizde bir çok firmada çalışmanın getirdiği zorlukların yanında Sütaş gibi bazı şirketlerinde getirmiş olduğu avantaj göz ardı edilemez. ‘ Eleman ve Personel ‘ seçimlerinde ne kadar titiz davransada onu bu yöntemle başarıya ulaştıran İş arkadaşları olduğuda tartışmasız kabul görmektedir. Normal personel alımlarının yanında Staj yapmak ve Kariyer basamaklarınıda tek tek çıkmanıza olanak sağlayan Sütaş’ta çalışmanın bir ayrıcalık olduğu aşikardır.

sütaş iş başvurusu

Sütaş Personel Alımlarına Nasıl Başvurulur ? 

İş hayatının ve çalışmanın yanında sosyal sorumluluklarada özen gösteren Sütaş , Personellerinin işine Sevgi , saygı , bağlılık gibi bir çok duygusal alanda da ihtiyacı olduğunu ve bu doğrultuda personeller seçtiğini söyleyebiliriz.  Personel alımlarında ve iş görüşmelerinde Sütaş Ailesi’ne, yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek, takım çalışmasını seven iş arkadaşları katmak istiyor. Çalışma ortamında , çok değerli profesyoneller ve daha önemlisi çok saygılı , iyimser ve  “iyi insan”lar ile çalışmak istiyorlar. Birbirine destek olan, yardım eden, ortak aklın gücüne inanıyoruz.Misyonu benimseyen, vizyonu paylaşan, değerleri kendi değerleri ile örtüştüren geleceğin Sütaşlıları ile tanışmak istiyorlar.

Sütaş’ta Çalışmak ; Her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve temel bilgi/beceri setleri bulunmaktadır. İşe alım sürecinde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu baz alınarak değerlendirme yapılmaktadır. Bu kapsamda ilgili pozisyonun niteliğine göre; çeşitli kaynaklardan ulaştığımız adaylar yine pozisyona göre belirlenmiş değerlendirme süreçlerine dahil olurlar. Her kademe için tanımlanmış İş Ailesi Yetkinlikleri’ne uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılmaktadır. Değerlendirme sürecimizde mülakatlara ek olarak pozisyonların seviyeleri ve ihtiyaçlarına göre kişilik analizi, İngilizce ve genel yetenek testleri, vaka uygulamaları ve değerlendirme merkezi uygulaması yer alır. Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylarımıza referans kontrolünün ardından iş teklifi yapılmaktadır.

Sütaş Personel Alımları Açık Pozisyonlar

Tüm Türkiye’de bir çok şirketi ve anlaşmalı firmalar ile büyük bir topluluğa sahip olan sütaş Başta büyük iller olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa, Konya , İzmir, Trabzon gibi bir çok küçük nufüslu illerimizde de personel alımı yapmaktadır. İş başvurularında ikamet edilen yere de özen gösteren Sütaş, çalışma arkadaşlarına servis ile de ulaşımda fayda sağlamaktadır.

Sütaş Açık Pozisyonlar; 

İŞ ÇÖZÜMLERİ PROJE YÖNETİCİSİ – FİNANSAL SÜREÇLER İstanbul(Asya)
Ev Dışı Kanalı Satış Yöneticisi – Trabzon Trabzon
Üretim ve Tedarik Planlama Uzmanı Bursa
İş Zekası ve Karar Destek Sistemleri Yöneticisi İstanbul(Asya)
Sütaş Tire Entegre Tesisleri – Genel Başvuru İzmir
Mekanik Teknisyeni – Tire İzmir
ÜRETİM MÜHENDİSİ – AKSARAY Aksaray
Gıda Mühendisi-Aksaray Aksaray
KALİTE KONTROL UZMANI – MİKROBİYOLOJİ İzmir
SİSTEM YÖNETİMİ UZMANI İstanbul(Asya)
İNSAN KAYNAKLARI ve İÇ HİZMETLER SORUMLUSU İstanbul(Avr.)
Sistem Ve Operasyon Sorumlusu – Bingöl
Bingöl
Elektrik Yazılım Otomasyon Mühendisi- Bingöl Bingöl
Engelli Kadrosu – Tire İzmir
Süt Kalite Kontrol Memuru Aksaray Aksaray

Sütaş Personel Alınacak Departmanların tamamını görmek için tıklayınız.

Sütaş doğrudan iş başvurusu kabul etmemektedir. Sütaşta çalışmak için www.elemanpersonelalimi.com sitesine verdiği ilanlara başvurarak ve cv’nizi güncel bir şekilde ileterek iş başvurusu yapabilirsiniz. Personel alımlarında en çok dikkat edilen konulardan biriside cv nizi güncel tutmuş olmanız ve detaylı bir şekilde daha önce nerede çalıştığınız ve ne iş yaptığınızla alakalı ayrıntılı bilgi hazırlamanızdır. Gerek iş başvuru formunu doldururken gerek site üzerinden iş başvuruları yaparken cv nizi düzgün hazırlamanız sizi diğerlerinden bir adım önde kılacaktır. Çünkü yalın bir dil kullanmanız kendinizi ifade etmeniz büyük önem arz etmektedir. Eğer yeterince bilgiye sahip değilseniz yakınınızdaki tecrübeli birinden cv nizi doldurmak için yardım istemenizi öneririz. Sütaş personel alımlarına başvurmak ve İş başvuru Formunu Doldurmak için Tıklayınız.

(Visited 4.848 times, 4 visits today)
Comments
  1. kelami ersoy |
  2. admin |
  3. Beyza |
  4. Soner ulker |
  5. Seher ortabogaz |
  6. mehmet akif |
  7. Ahmet akcan |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.