TEB Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye Ekonomi Bankası şubelerinde görevli olacak personel aramaktadır. TEB insan kaynakları aracılığı ile yayınlanan iş ilanında şubelerde farklı pozisyonlarda çalışacak bankacılık sektöründe deneyimli adaylar aranmaktadır. Başvuru şartları ve TEB bankası ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızdan edinebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası

Türkiye’nin en eski bankalarından birisi olan Teb Bankası 1927 den bu yana varlığını sürdüren demirbaş bankalardan birisidir. Kurumsal yönetim ilkeleri çatısı altında gerçekleştirilen organizasyonu Etik değerler , şeffaf yönetim anlayışı adı altında sürdürmektedir. Teb bankası 2005 yılında BNP Paribas ile yaptığı stratejik anlaşma doğrultusunda faaliyetlerine güçlenerek devam etmektedir. 74 ülkede aktif olarak çalışan Paribas Avrupa’nın saygın şirketlerinden birisidir. Bireysel, kurumsal ve kobi bankacılığında ilerleyen Teb bankası ayrıca Teb Faktoring, Teb Yatırım, Teb kosova dada pay sahibidir. Yenilik ve kolaylık anlamında sade bir görünüm ve sade bir yol çizmek isteyen Teb Türkiye’de en yenilikçi ve pratik bankası olma yolunda çalışmaktadır. Teb Dünya standartlarında teknolojiyi kullanan şeffaf, adil ve objektif bir kültürle müşterilerine hizmet çalışanlarına istihdam sağlamaktadır.

İnsan Kaynakları

TEB Bankasında Kariyer hedefleyen adaylar bankanın mükemmeliyetçi ve müşteri odaklı yapısına ayak uydurmak zorundadırlar. TEB Bankasında  çalışan adaylar Disiplinli, Şeffaf, çözüm odaklı ve her zaman kendini işinde geliştiren çağdaş bankacılığa ayak uydurmaları gerekmektedir. TEB bankası işe alımlarda Deneyimli, Yeni mezun adaylar aramaktadır. Yeni mezun adaylar ayrıca öğrencilik döneminde TEB bankasında staj yapma imkanına sahiptirler. TEB bankası nitelikli eleman ve yetkinliği yüksek personel yetiştirmeye yetiştirdiği personellerden gerekli performansı alarak onları terfi ile ödüllendirmeye çalışmaktadır. Çalışanlara kariyer basamaklarında çapraz ve dikey geçişlerle bilgi birikimlerini arttırmaya ve yöneticilik vizyonu kazandırmaya çalışır.

TEB Bankası İş İlanları

TEB Banksının bir çok şubesinde çalışan personel vardır. Bu personeller Gişe yetkilisi, Güvenlik Görevlisi, Müfettiş, Müfettiş Yardımcısı, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi gibi pozisyonlarda görevlidirler. TEB bankası nitelikli çalışanlara kariyer imkanı sunmaktadır. Herhangi bir pozisyonda çalışan personel yetkinliği ve iş performansına göre farklı pozisyonlara terfi edebilmektedir.

Gişe Yetkilisi şubeye gelen müşterilerden sorumludurlar. Müşterilerin günlük bankacılık ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Kredi kartı ödemesi, Mevduat hesabı açma, Fatura ödeme gibi bir çok işlemi yapabilirler. Güler yüzlü, Sabırlı, Sakin ve anlayışlı bireyler genellikle seçilirler.

Güvenlik Görevlisi banka güvenliğini ve çalışanlar ile müşterilerin güvenliğini sağlamak ile sorumludurlar. Oluşabilecek her hangi bir tehlikeyi öncesinde sezmek bankaya gelen müşterileri rahatsızlık vermeden uzaktan incelemek ve gerekirse yardımcı olmak ile görevlidirler. Özel silahlı güvenlik sertifikaları olmaları gerekmektedir.

TEB bankası Staj uygulaması da yapmaktadır. Henüz okulunu bitirmemiş örgün öğretim gören ve Bankacılık sektörüne hazılanan gençleri staj programına alarak iş hayatına atılmadan öncesinde bankacılık ile ilgili eğitimler vermektedir.

TEB Bankası İş Başvurusu

TEB Bankası için alımlar şubelerin insan kaynakları birimi tarafından yapılmaktadır. Bazı şubelere ait insan kaynakları departmanı olurken bazı şubeler Genel merkez insan kaynakları birimine bağlı olurlar. TEB bankasının işe alım yapmak için oluşturduğu kariyer sitesinden başvurular yapılabilir. Başvuru yapacak adayların öz geçmişlerini dikkatlice doldurmaları ve doğru bilgiler kullanmaları zorunludur. Her hangi bir departmanda işe başlayan adaylar yetkinliklerine göre kendilerini farklı bir bölüme geçirme şansı yakalayabilirler. TEB bankası personelleri kendi kariyer yolunu kendileri çizebilirler. TEB Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu.

(Visited 46 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.