Tırsan Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’nin lider ve öncü şirketlerinden birisi olan Tırsan istihdam sağlamaya devam ediyor. Tırsan İnsan kaynakları tarafından güncel iş ilanları yayımlanarak personel alımı yapılacağı açıklandı. Fabrikalarında bir çok pozisyonda görev alan personellerden doğan boşluğu doldurmak isteyen Tırsan, iş hacminin genişlemesi ile de personel sayısını yükseltme amacı güdüyor. Bu yazımızda hem Tırsan İş İlanlarını görebilecek hem de şirketin tarihi hakkında detaylı bilgiye yer vereceğiz. Tırsan hakkında bilgi edinmek ve Tırsan İş başvurusu yapmak için aşağıda yer alan bölümü okuyunuz…

Tırsan Treyler Sanayi Ticaret ve Nakliyat A.Ş

Tırsan; Şirket 1977 yılında Türkiye’de faaliyetine başlamıştır. Herkesin adını ilk duyduğunda akla gelen ”Tır” kelimesi ve ”Sanayi” kelimesinden doğan Tırsan ismi bizlere Tır ve Tırlar ile ilgili bir şirket olduğunu anlatmaktadır. Ulaşım araçları sektöründe hizmet veren Tırsan, motorlu römorklar ile çeşitli kombinasyonlardan ortaya çıkardığı çözümleri sunmaktadır. Treyler konusunda Türkiye’nin en büyüğü olan Tırsan şirketi Avrupa’da ise bu sektörde en iyi 3 şirketten birisidir. Türkiye’de kurulduktan sonra hızla büyüyen Tırsan daha sonra Almanya ve Rusya’da da fabrikalar kurarak Avrupa’ya açılmıştır.

Tırsan Treyler şirketinin sunduğu çözümler içerisinde ürün yelpazesi bir hayli geniş durumdadır. Sektörde ihtiyaçlara hızlı cevap veren ve AR-GE çalışmaları ile Tır Sanayisindeki geleceği tahmin eden şirket eğitime ve gelişime verdiği önemle büyümeye devam etmektedir. Sunduğu çözümler içerisinde; Frigorifik, Damper, Açık Kasa, Tanker, Silo, Low-bed, Low-Loader, Konteyner Taşıyıcı gibi çeşitli çözümler ile sektörü geliştirmeye devam etmektedir. Tırsan şirketinin Türkiye’de geniş servis ağı ve satış noktası bulunmaktadır. Türkiye de toplam 40 şehirde, 31 satış noktası ve 52 satış sonrası servis noktası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketin Üretim Tesisleri ve Çalışabileceğiniz Fabrikalar
 • Ulm Üretim Tesisi
 • Adapazarı Üretim Tesisi
 • Goch Üretim Tesisi
 • Tula Üretim Tesisi
 • KTL Üretim Tesisi

Tırsan Türkiye’de ve diğer 3 ülkede fabrikalara sahip olması sebebi ile yurt dışı iş ilanları da yayımlaya bilmektedir. Tırsan firmasının yurt dışı fabrikalarında çalışmak isteyen adaylar ise planlarını ilgili ülkede yaşamaya göre yapmalıdır. Bunun sebebi Tırsan fabrikalarının iş yapış şekli sebebi ile uzun süreli bir çalışma gerektirmesidir. Yurt dışı düşünmeyen adaylar için ise Türkiye’de Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan 365.000m² üretim alanına sahip olan fabrikasına iş başvurusu yapabilirler.

Tırsan Personel Alımı ve İş İlanları

Tırsan şirketinde çalışılabilecek bir çok pozisyon bulunmaktadır. Tırsan Fabrikasının yanında servis ağında ve yetkili satış noktalarında da iş ilanları yayımlanmakta ve eleman alımı yapılabilmektedir. Türkiye’de 40 şehirde çalışmak isteyen adaylara fırsatlar sunulabilmektedir. Tırsan şirketi çalışanlarını işe alırken Azim, Başarma Arzusu olan, Rekabetçi, Dinamik ve işini severek yapacak olan adayları işe alım yapmaktadır. Tırsan personelleri de bu doğrultuda seçilmiş ve ekip olarak çalışan şirketi bir ileri noktaya taşıma hedefi güden, yenilikçi ve sadık personellerden oluşmaktadır.

Tırsan İnsan Kaynakları; İş ilanlarını yayımlayan ve iş ilanlarına yapılan başvuruları değerlendiren işe alım yapan birimdir. İşe alım yaptıktan sonra da çalışan personellerin sosyal haklarını ve maaş vs. ödemelerini takip ederek çalışanın hakkını çalışana verme amacındadır. Tırsan insan kaynakları ayrıca herkesin çalışmak isteyeceği bir şirket olma yolunda ve çalışanlarında bağlılığını güçlendirme gayreti ile çalışmaktadır. Hayatında yeni iş imkanları arayan ve belli meslek gruplarında profesyonel olan adayların kariyer gelişimi, Tırsan şirketinin önem verdiği eğitimler ve geliştirmeye açık bir şirket olması vesilesi ile Tırsan tarafından takip edilmektedir.

Tırsan Güncel İş İlanları

 • İthalat Uzman Yardımcısı
 • Yurtdışı Muhasebe Uzmanı(Almanca Bilen)
 • Ürün Yönetimi Uzmanı
 • Yazılım Uzmanı (.Net)
 • Toplam Kalite Yönetimi Uzmanı
 • Üretim Sorumlu Uzmanı
 • Yazılım Uzman Yardımcısı / Uzmanı (Rpa)
 • Fabrika İşçisi
 • Üretim Elemanı
İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmanın bir çok yolu vardır. Önemli olan iş başvurusu yaparken muhatap olunan insan kaynaklarını etkilemek ve başvurunuzu sağlıklı bir şekilde gönderebilmektir. Tırsan yayımladığı açık pozisyonlar için ulaşılabilir ve kolay başvurulabilir şirketlerden birisidir. Kariyer.net sitesinde yayımladığı iş ilanlarını aynı zamanda resmi maili üzerinden Öz geçmişinizi göndererek başvuru yapma şansı tanımaktadır. Açık pozisyonlara başvurmanın yanında açılacak pozisyonlar içinde başvurunuzu insan kaynakları havuzuna gönderebilirsiniz. Bu sayede başvurunuz havuzda bekletilerek ihtiyaç anında aranarak mülakata çağrılırsınız. Tırsan iş ilanlarına mail ile başvuru yapmak için  ik@tirsan.com.tr adresine Cv gönderebilirsiniz. Resmi siteden bilgi almak için; Tırsan İş Başvurusu

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.