Tofaş Personel Alımı ve İş İlanları

Tofaş Otomotiv İnsan kaynaklarından yapılan bildiriye göre istihdam sağlamak için Personel Alımı yapacağını duyurdu. Sizde Tofaş Otomotivde çalışmak istiyorsanız sitemizden iş başvuru formunu doldurabilir Tofaş-Fiat Personel alımlarında mülakatlara katılabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını yayınladığımız sitemizde Otomotiv sektörü ile alakalı farklı şirketlerde de İş ilanları bulabilirsiniz.

Tofaş Otomotiv Şirketi Hakkında Bilgiler

Bir milyon metre karelik alanda faaliyet gösteren Tofaş Otomotiv 1968 yılında kurularak Türkiye’nin beşinci en büyük sanayi kuruluşu olmuştur. Dört yüz elli bin araç üretim kapasitesine sahip Tofaş otomotiv bu alanda rakiplerine fark atmaktadır. Fiat markasıyla da bilinen Tofaş Fıat araçların üretimini yapmaktadır. En büyük atılımını Fiat üretimi ile yapmış olsada Temsilcisi olduğu Ferrari, Maserati, Alfa Romeo gibi markalarında Temsilciğilini yapmaktadır.

Yaptığı yatırımlar ve projelere istinaden ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. İstihdam konusunda iş arayan insanlar tarafından tercih edilen bir firma olma kalitesini yakalamıştır. En başarılı ARGE olması yanında Dünya kalitesinde üretim yapmakta Güçlü ve tedarikçi bayi ağıyla Türkiye’de üstün hizmetler vermekte ulaşılabilir olma yolunda insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Tofaş Personel Alımları ve İş İlanları

Personel Alımlarında Yetenek uzmanlık ve Kabiliyet gibi özellikler arayan Tofaş mevcut tam zamanlı çalışanlar yanında Öğrencilere ve yeni mezunlara da İş hacmi yaratmakta Tam zamanlı çalışma ve Staj gibi yarı zamanlı çalışma imkanı sağlamaktadır. Türkiye’nin İstanbul, Bursa, Ankara, Konya gibi illeri başta olmak üzere bir çok ile personel alımı yapmaktadır. Kendi bünyesinin yanında Grup şirketlerinde ve Çözüm ortaklarında da iş imkanı sağlayan ve iş ilanı yayınlayan Tofaş İstihdam konusunda fazlaca çalışmalar yapmaktadır.

Tofaş’ın Ofis çalışanlarının yanında Saha da çalışma yapan personelleri de bulunmakta ve iş imkanı sağlanan bir çok departman bulunmaktadır. Tofaş’ta çalışmanın getirdiği bir çok rahatlık ve imkan vardır. Bunlardan bazıları Sosyal yaşama dokunmaktadır. Spor, Kafe, Sosyal Tesisler, Kooperatif, Çalışan Desteği gibi bir çok imkan sağlanıyor. Tofaş bu konuda kendini ” Sosyal hayata değer katan kurum ” olarak belirtiyor.

Tofaş Personel ve İşçi Maaşları ;

Her firmanın kendine göre Maaş ve Prim sistemi olsa da Bazı imkanlar maaş ve prim kadar önemlidir. Bu imkanları Sosyal yan haklar olarak adlandırabiliriz. Fiat Tofaş’ta Bu haklar mevcuttur. Tofaş her personeli için Puan Sistemi yapmakta ve Bu puanların takibini kooperatifi aracılığı ile takip etmekte ve puanları kooperatifte yiyecek, içecek, Giyim gibi alışverişlerde kullanılabilmektedir.

Tofaş otomotiv de Asgari ücretten asgari ücretin ortalama 8 katına kadar maaş sistemi mevcuttur. Bu çalıştığınız departmana ve sizin çalışma potansiyelinize göre değişmektedir. Staj yapanlar 850 Tl gibi bir ücret alsa da prim uygulamasında yer alabiliyor ve kazancını arttırabiliyor. Her departmanda farklı maaşlar alan personeller bulunmaktadır.

Sizin iş başvurunuzda Maaş beklentinizi belirtmekte ve Neden bu maaşı almak istediğinizi anlatmakta büyük fayda var. Eğer potansiyelinize güveniyorsanız ve hizmete kalite katacaksanız neden yüksek maaş almayasınız ? Bu bir arz talep meselesidir. Tofaş’ta prim uygulaması ve puan uygulaması ile kazancınızı siz belirleyebilirsiniz.

Tofaş Otomotiv Açık Poziyonlar ve Çalışabileceğiniz Departmanlar

1Chassis Suspension Designer/Specialist
2E&E Araştırma-Geliştirme Projeleri Sorumlusu
3E&E Donanım Tasarım Mühendisi
4E&E Yazılım Yayın ve Kontrol Mühendisi
5Yetenek Yönetimi Uzmanı
6Ar-Ge Gövde Dış Trim Plastik Tasarım Uzmanı
7Ar-Ge Dış Trim Tampon Mühendislik Uzmanı
8Test Uzmanı (Functional Validation)
9Maliyet Mühendisi (Plastik Parçalar)
10Araç Kablo Tasarım Lideri
11Elektrik Elektronik Tasarım Uzmanı
12Kaporta Boya Ustası
13Sanal Analizler Mühendisi
14Ar-ge Tasarım Uzmanı (koltuk)
15Kapı Paneli Ve Orta Konsol Tasarım Uzmanı

Tofaş Personel Alımına Nasıl Başvurulur ?

İşsizlik konusunda sıkıntı çekilen bu günlerde iş arayan binlerce vatandaş mesleği olan yada meslek edinmek isteyen gençler tarafından personel alan firmalar aramaktadır. İnternetten yapacağınız iş başvurularınız da dikkat etmeniz gereken en önemli durum İş başvuru formudur.

Cv niz doğru ve yalın bir anlatım ile doldurulmuş olması gerekir. Başvurunuz Tofaş Firmasına iletilir ve burada İnsan Kaynakları tarafından Cv niz incelenir. Uygun adaysanız aranarak mülakata çağrılırsınız. Sizde Fiat-Tofaş Otomotiv sektöründe personel alımlarına başvurmak Eleman ve işçi alımlarında yerinizi almak istiyorsanız Tofaş personel Alımları İçin İş Başvurusu.

0 Paylaşımlar
Comments
  1. Batuhan Gidici |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.