Vakıfbank Gişe Yetkilisi Alımı

Türkiye’deki kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank Gişe personeli alacak. Vakıfbank İnsan kaynakları kariyer planlamasında Gişe Yetkilisi alımı yapılacağını duyurdu. Bankada iş arayan adayların en çok çalışmak istediği bankalar arasında olan Vakıfbank sağladığı iş olanakları ve sunduğu iş fırsatları ile iş arayan Yeni mezun, Deneyimli ve Deneyimsiz adayların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Vakıfbank Gişe yetkilisi ve Gişe Memuru alımı ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızdan edinebilirsiniz.

Vakıfbank İnsan Kaynakları

Vakıfbank Türkiye’nin lider bankası olma yolunda ilerlemekte ve bu konuda bir çok çalışma yapmaktadır. Müşterilerine kamu bankası olarak Bireysel, kurumsal ve kobi hizmetleri sunan Vakıfbank temel değerlerini Güvenirlik, Sosyal Sorumluluk, Müşteri odaklı, Yenilikçi, Takım, Sadakat ve liderlik üzerine kurmuştur. Türkiye’de yaklaşık 900 şubesi bulunan Vakıfbank Yurt dışında da şubelere sahip olan bir bankadır. Kurulduğu yıldan bu yana ülkenin ekonomik yapısına katkıda bulunan ve bundan sonraki süreçte oluşturduğu yeni stratejilerle ekonominin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunma olgusu içerisinde hareket etmektedir.

Vakıfbank Kariyer olanakları oldukça geniş ve çapraz geçişlerle yükselme terfi alma şansı sunulmaktadır. Hedeflere ulaşmanın büyümenin ve yapılanmanın personelinden geçtiğinin bilincinde olan Vakıfbank personeline değer vermekte ve çalışanlarını her zaman düşünmektedir. Vakıfbank kariyer yapmak isteyen adaylar şubelerde ve Genel müdürlüklerde görev alabilmektedir. Kariyer yapacak adayların yolu Müfettiş yardımcısı, Uzman yardımcısı, Mali analist yardımcısı ve memurluktan genel müdürlüğe kadar gidebilmektedir. Kariyer yolunuzda ki terfiler performansınıza kıdeminize ve sınavda alacağınız puana bağlıdır.

Vakıfbank Gişe Yetkilisi Alımında aranan Şartlar;

  • TC vatandaşı olmak
  • Askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli
  • Erkek ve Bayan adaylar başvurabilir
  • 18 yaşını doldurmuş adaylar
  • Güler yüzlü ve doğru iletişim kurabilen
  • Mesai saatlerine riayet edebilecek
  • Takım çalışmasına Yatkın

Vakıfbank Gişe Yetkilisi İş Başvurusu

Vakıfbank Gişe Yetkilisi alımı için öz geçmişinizi doldurmanızı istemektedir. Vakıfbank gişe yetkilisi personel alımına iş başvurusu yapacak adayların Vakıfbank resmi web sitesine kayıt olarak öz geçmişlerini doldurmaları gerekiyor. Bu sayede sadece şuan için değil daha sonra da ihtiyaç durumunda Vakıfbank insan kaynaklarında saklanan veriler incelenerek özgeçmişini ileten adaylar mülakata çağrılabilir.

Kayıt olurken iletişim numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun. Başvuru yapacak adaylar görüşmeye takım elbise ile gitmelerini öneririz. İnsan kaynakları uzmanı ile görüşmeniz işe alım sürecinin başladığı anlamına gelir. Vakıfbank gişe elemanı iş başvurusu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.