Yapıkredi Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Yapıkredi bankası Güvenlik Görevlisi alımı yapıyor. Lise ve dengi okullardan mezun Sertifikası bulunan adaylar başvurabilecek. Yapıkredi bankası güvenlik personeli alımı için aranan şartlar yazımızda. Yapıkredi bankasının güvenlik birimine iş başvurusu yapmak için detayları yazımızdan edinebilirsiniz.

Türkiye’nin lider bankalarından olan Yapıkredi bankası şubelerinde güvenlik önlemlerini arttıracak. Bu sebeple bazı şubeler ve genel müdürlük için Güvenlik elemanı alacak.

Yapıkredi İnsan Kaynakları

Perakende alanında faaliyetlerine başlayan Yapıkredi bankası 1944 yılında Özel bir banka olarak kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük 3.bankası konumuna gelme başarısı gösteren Yapıkredi Hizmette sınır tanımayan bir anlayışla Türkiye’nin en değerli 10 markasından biri olmayı başarmıştır. Koç finansal hizmetlerine ait %81.9 luk hisseden kalan pay halka açık İstanbul borsasında işlem görmektedir. Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleri ile 850 den fazla şubeye sahiptir. Yapıkredi bankası yaklaşık 18.000 çalışana istihdam sağlamaktadır. Finansal sektörün lideri olma yolunda ilerleyen Yapıkredi Bankası müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaya çalışıyor. Sahip olduğu yönetim anlayışı ile Adil, Saygılı, Özgür, Güven, Şeffaflık ilkesi ile müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyet ölçüsünü her zaman üst seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Yapıkredi Güvenlik Görevlisi Alımı ve İş İlanları

Yapıkredi Güvenlik görevlisi alımı için yayınladığı iş ilanları içerisinde bazı kriterler göz önüne alınmaktadır. Bölge müdürlüklerine ve şubelerine Güvenlik Görevlisi Alımı yapacak olan Yapıkredi adaylarda aradığı bazı özellikler bulunmaktadır. Güvenlik Görevlisi işi için Sertifika sahibi olması gereken adayların sertifikaları Silahlı Güvenlik Sertifikası olması gerekiyor. Güvenlik Görevlisi maaşı çalışma saatlerine ve bulunduğu şubeye göre farklılık gösterebilmektedir.

Yapıkredi Güvenlik Görevi için Adaylarda Aranan Şartlar

  • Silahlı Özel Güvenlik Sertifikasına Sahip olmak
  • Sağlıkla İlgili bir engeli bulunmayan
  • Dürüst
  • Çalışkan
  • İletişime Açık
  • Güler Yüzlü
  • Tercihen Lise ve dengi okullardan mezun
  • TC vatandaşı olmak

Yapıkredi Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

Yapıkredi insan kaynağını iyi değerlendirmeye çalışan bankalardan birisidir. İstihdam yaratırken bir taraftan da değer yaratacak çalışanlar oluşturmak içinde uğraşmaktadır. Kariyer fırsatları yaratan ve çapraz geçişlerle personellerin birimlerle ilgili bilgilerini pekiştiren Yapıkredi Güvenlik birimine de büyük önem vermektedir. Müşterilerinin ve çalışanlarının güvenliğinden sorumlu olan Yapıkredi Güvenlik için ayırdığı bütçe ile her şubesinde güvenlik görevlisi bulundurmaktadır. İş başvurusu için yapıkredi insan kaynaklarına bağlı kariyer birimine yapılan başvurular değerlendirilir. Yapıkredi Güvenlik Görevine başvuru yapmak için tıklayınız.

(Visited 131 times, 2 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.