Turkcell Mühendis Alımı Yapıyor!

Ülkemizin En büyük Operatörü olan Turkcell Şirketi mühendis alımı yapıyor. Turkcell iş ilanları ile ilgili daha önce yayınladığımız yayınlardan farklı olarak bu iş ilanına direkt Geleceği yazanlar platformundan başvuru yapabileceksiniz. Özellikle genç yetenekleri keşfetmek ve yeni mühendisler yaratmak için açılan portala ilgi bir hayli fazla. Nedir bu Geleceği Yazanlar?

Turkcell Geleceği Yazanlar

Turkcell Geleceği yazanlar platformu oluşturarak Android ve İos işletim sistemleri başta olmak üzere bir çok alanda eğitimler yayınlamaktadır. Mobil uygulama yapımı, Sosyal medya kullanımı, Word eğitimine kadar bir çok eğitim içeriği bulunan platformda aynı zamanda internet üzerinden online sınava girerek sertifika alma şansı yakalıyorsunuz.

Platform Forum, Blog, Eğitimler, Topluluk olarak 4 kategori altında toplanıyordu. Yeni eklenen İş ilanları kategorisinde Turkcell şirketinin ihtiyacı olan pozisyonları buradan yayınlayarak kullanıcılara Turkcell iş başvurusu yapma şansı sunuyor. Bu platformda yeni yayınlanan iş ilanları olarak Ağ teknolojileri ve Müşteri Deneyimi Bilgi Teknolojileri alanlarında iş ilanları yayınladı. İş İlanları şu şekilde;

  • Kıdemli Analist
  • Kıdemli Genişbant Şebeke Mühendisi
  • Genişbant Servisleri Mühendisi
  • Kurumsal Ses Servisleri Mühendisi

Turkcell Geleceği Yazanlar İş Başvurusu

Geleceği yazanlar platformundan iş başvurusu yapmak için sisteme sosyal medya hesaplarınızla veya Gsm numaranızla ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra İş İlanları kısmına tıklayarak yayınlanan iş ilanlarını aylık, haftalık ve günlük olarak görebilirsiniz. Solda profilinizin yer aldığı kısmın altında ise Başvur düğmesini kullanarak başvurunuzu iletebilirsiniz.

İlanlara tıkladığınız zaman Genel nitelikler ve Ana sorumluluklar ile ilgili detaylı bilgi edinebileceksiniz. İş ilanının lokasyonuna ilan için istenilen öğrenim seviyesine Rol ve sorumluluklara kadar bir çok detay hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. İlanın başlangıç ve son başvuru tarihini unutmayın…

Turkcell Geleceği yazanlar platformunda soru cevap kısmı da bulunmaktadır. Burada sistemi kullanan kullanıcılar bir birilerine soru sorarak ve sorulan soruları cevaplayarak yardımcı olmaktadırlar. Farklı konularda deneyim kazanabileceğiniz bu platform her geçen gün daha çok kullanıcıya ulaşmakta. Eğer bilişim sektöründe meslek sahibi olma amacı güdüyor iseniz bu platform tam size göre. Turkcell Geleceği Yazanlar için Tıklayın.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.