Sarkuysan Personel Alımı ve İş İlanları

Sarkuysan personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu.  Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Sarkuysan yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızı okuyarak eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Sarkuysan iş başvuru formu dolduracak adaylar için hazırlanan bu bilgilendirme sayfasında Sarkuysan personel alımı ilanlarına ilişkin detaylar bulabilirsiniz. Sarkuysan iş başvurusu için gerekli koşullar nelerdir? İnsan kaynakları açıklamaları ile iş ilanları hakkında tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır…

Sarkuysan Elektrolitik Bakır San. A.Ş 

Kapalı çarşıda kuyumcuların önderliğinde kurulan Sarkuysan tamamı halka açık şekilde arz edilen ilk şirket olma özelliğini taşımaktadır. 1972 yılında faaliyete geçen Sarkuysan bugün 200 tonun üzerinde üretim yapmaktadır. Üretim alanı bir çok sektörde kullanılan çeşitli malzemeleri üretmektedir. Buna ek olarak Otomotiv sektörü, Enerji Sektörü, Elektronik sektörü, İnşaat sektörü ve Savunma sanayisinde kullanılan bir çok ihtiyaca karşılık vermektedir.

Toplam 600’ün üzerinde personeli olan kuruluşun üretiminde görev alan işçilerin % 90’a yaklaşan bölümü lise ve teknik lise düzeyinde eğitimli olup her yıl eğitim programlarına katılmaktadır. Üretimde kullandığı makine ve tesislerin büyük bir bölümünün imalatını bünyesinde gerçekleştiren, ayrıca üretimin güvenliği açısından büyük önem taşıyan elektrik enerjisini ve kullandığı buharı üreten ko-jenerasyon tesisine de sahip bulunan kuruluş 40 yıla yaklaşan bilgi birikimini ve deneyimlerini know-how olarak yurtdışına da satabilmektedir.

Sarkuysan Personel Alımı ve İş İlanları

Şirketin değerlerini paylaşabilecek kişilik ve eğitim altyapısına sahip, değişime hızla uyum sağlayan, kendisi ve çevresi ile barışık, sürekli gelişimi benimseyen, Sadık, çalışkan, öğrenmeye açık kişileri işe alarak gelişim destekli çalışma programı ile personellerini bir sonraki hedefe odaklanmaya iter. Sarkuysan Personel profili İşçi, Eleman ve yönetim statüleri ile organizasyon yapısı vardır.

Sarkuysan Kariyer: Şirkette öğrenciler için staj yapma fırsatı da sunulmaktadır. Aynı zamanda yeni başlayanlara ve mevcut çalışanlara her yıl belirli sınavlar yaparak performansı etkileyici bulunan adaylar terfi ve maaş düzenleme durumu ile geliri iyileştirilebilmektedir.

İşe alım süreci: Şirkete başvurmak diğer şirketlere nazaran biraz daha kolay tutulmuştur. İnsan kaynaklarının incelediği başvuruları Sarkuysan kariyer bölümünden kolayca başvuru formu doldurarak işe alım sürecine dahil olabilirsiniz.

İş başvuru formu doldurmak istemeyenler ayrıca önceden hazırlamış olduğu öz geçmiş formlarını Sarkuysan şirketinin mail adresine göndererek iş başvurusu yapabilirler. Öz geçmiş formunuzun doluluk oranı işe alım sürecinde destekleyici olacaktır.

Sarkuysan Şirketine İş başvurusu nasıl yapılır ? diye soracak olursanız başvuru yapmak isteyen adaylar için düzgün bir cv hazırlamalarını tavsiye ediyoruz. Öz geçmişinizin bilgili birisi tarafından hazırlanması yararına olacaktır.

Öz geçmişinizi mail atmanızla birlikte Sarkuysan başvuru formunu da doldurmanız işe alım sürecinin hızlı gelişmesine katkı sağlayacaktır. Sarkuysan Personel alımlarına İş Başvurusu.

(Visited 165 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.